Equipment details/RHS: Difference between revisions
→Primary Weapons
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 286: | Line 286: | ||
|1 | |1 | ||
|AK-74, DTK (1983) | |AK-74, DTK (1983) | ||
| | |Free | ||
| | |Free | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 316: | Line 316: | ||
|16 | |16 | ||
|IZh-18 12 Gauge | |IZh-18 12 Gauge | ||
| | |50$ | ||
| | |20000$ | ||
|- | |- | ||
|19 | |19 | ||
|AS Val | |AS Val | ||
| | |500$ | ||
| | |130000$ | ||
|- | |- | ||
|21 | |21 | ||
|Sa vz. 58P (Rail) | |Sa vz. 58P (Rail) | ||
| | |400$ | ||
| | |110000$ | ||
|- | |- | ||
|25 | |25 | ||
|AK-74MR (UUK), AK74M UKK | |AK-74MR (UUK), AK74M UKK | ||
| | |300$ | ||
| | |90000$ | ||
|- | |- | ||
|28 | |28 | ||
Line 930: | Line 930: | ||
|T-80UE-1 | |T-80UE-1 | ||
|8000 $ | |8000 $ | ||
|} | |||
=== Helicopters === | |||
{| class="wikitable" | |||
!Minimum level | |||
!Name | |||
!One-time-purchase price | |||
|- | |||
| | |||
|Ka-60 | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|MH-6M Little Bird | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|Mi-8MT | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
|20 | |||
|Mi-24VT | |||
|2500 $ | |||
|- | |||
|25 | |||
|Mi-24P | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|30 | |||
|Mi-24V | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|30 | |||
|AH-6M Little Bird (Armed) | |||
|4000 $ | |||
|- | |||
|35 | |||
|Mi-8MTV-3 (UPK) | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|40 | |||
|Mi-24G | |||
|8000 $ | |||
|- | |||
|50 | |||
|Ka-52 | |||
|9000 $ | |||
|- | |||
|50 | |||
|AH-64D | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|55 | |||
|Mi-28N (S13) | |||
|10000 $ | |||
|} | |||
=== Planes === | |||
{| class="wikitable" | |||
!Minimum level | |||
!Name | |||
!One-time-purchase price | |||
|- | |||
|20 | |||
|Antonov An-2 | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
|35 | |||
|Su-25 | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|40 | |||
|A-10A | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|MiG-29SM | |||
|14000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|L-159 ALCA | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|45 | |||
|A-29 Super Tucano | |||
|7000 $ | |||
|} | |} | ||
[[Category:Equipment]] | [[Category:Equipment]] |