Equipment details/RHS: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 424: | Line 424: | ||
|M1A2SEPv1 (TUSK II) | |M1A2SEPv1 (TUSK II) | ||
|10000 $ | |10000 $ | ||
|} | |||
=== Helicopters === | |||
{| class="wikitable" | |||
!Minimum level | |||
!Name | |||
!One-time-purchase price | |||
|- | |||
| | |||
|MH-6M Little Bird (Unarmed) | |||
|1000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|UH-60M | |||
|2000 $ | |||
|- | |||
|20 | |||
|AH-6M Little Bird (Armed) | |||
|2000 $ | |||
|- | |||
|25 | |||
|Mi-42P | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|25 | |||
|UH-1Y | |||
|2000 $ | |||
|- | |||
|30 | |||
|AH-6M Little Bird (Armed) | |||
|4000 $ | |||
|- | |||
|35 | |||
|CH-47F | |||
|1500 $ | |||
|- | |||
|40 | |||
|Mi-24G | |||
|8000 $ | |||
|- | |||
|40 | |||
|AH-1Z | |||
|5000 $ | |||
|- | |||
|50 | |||
|Ka-52 | |||
|9000 $ | |||
|- | |||
|50 | |||
|AH-64D | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|55 | |||
|Mi-28N (S-13) | |||
|10000 $ | |||
|} | |||
=== Planes === | |||
{| class="wikitable" | |||
!Minimum level | |||
!Name | |||
!One-time-purchase price | |||
|- | |||
|20 | |||
|C-130J | |||
|2000 $ | |||
|- | |||
|35 | |||
|Su-25 | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
|40 | |||
|A-10A | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|L-159 ALCA | |||
|10000 $ | |||
|- | |||
| | |||
|F-22A | |||
|15000 $ | |||
|- | |||
|45 | |||
|A-29 Super Tucano | |||
|7000 $ | |||
|} | |} | ||
[[Category:Equipment]] | [[Category:Equipment]] |